Teksti suurus:
A A A

Kogu talveseminar 9.detsember

12.12.2016
Möödunud reedel ja laupäeval korraldas KL AOK oma liikmetele ja külalistele igaaastase talveseminari.
Möödunud reedel ja laupäeval korraldas KL AOK oma liikmetele ja külalistele igaaastase talveseminari. Seminari esimene päev möödus RMK Simisalu loodusmajas, kus st-vbl Peeter Land andis ülevaate allohvitseride arengust Kaitseliidus ja just ametikohale nimetatud ringkonnaveeblite töödest-tegemistest. Järgnesid ettekanded MTÜ Riigikaitserügement tegemistest ja võimalikest koostöökohtadest. Õhtu viimase teemana tehti tagasivaade aast...asse ning tehti järgmise aasta plaane.

Laupäeval külastasime Kollasare soosaart, kus Kristjan Pütsepp tutvustal ellujäämise algtõdesid ja võimalusi metsikus looduses oma elu mugavamaks teha.
Peale kosutavat lõunasööki liikusime Väätsale, kus Eesti jalgrattamuuseumi eestvedaja Valdo Praust tutvustas meile jalgratta ajalugu Eestis. Kellel vähegi võimalik, siis soovitame seda asutust väisata!!!
Järgnevalt külastasime veel KL Järvamaleva Lõõla õppekeskust ja Järva maleva staapi, kus meid võtsid vastu malevapealik Gabriel Rikberg ja naiskodukaitse instruktor Taive Saar.

Kohtumiseni juba järgmistel üritustel

http://www.velomuseum.ee/et/muuseum

Rohkem pilte kogu näoraamatus